Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz h1mpi #33844 üzenetére

    Több replayyel és oktató videóval segítettem itt, mint az összes többi játékos együtt, aki megfordult ebben a fórumban... szakaszba is vittem magammal nem egy játékost, legyen az piros vagy lila tök8, csak pont az ilyen okoskodók miatt, mint te szarom le az itt összegyűlteket és reagálok a baromságokra úgy, hogy még egy lapáttal ráteszek. És pont az ilyenek miatt nem indítottam el a streamet, pedig minden feltétel adott már rá...

    [ Szerkesztve ]

  • Diarmand

    senior tag

    válasz h1mpi #33844 üzenetére

    Általában nem a super unicum-ok szoktak segíteni a kezdőknek a fórumon, nem tudom észrevetted-e?

    Ez hatalmas :C
    Lehet érdemes volna kicsit utánajárni a dolgoknak, mielőtt beszélni kezdünk. Egyébként kiknek kéne segíteni a többieket ha nem a jobbaknak? Lehet, hogy diegho néha trollkodik egy kicsit de, én csak röhögök egy jót :D
    Csak úgy halkan megkérdem, hogy te mit tettél az itt lévő játékosokért, azon kívül, hogy megmutattad, nem kéne össze-vissza vásárolgatni a prémium tankokat? :U

    [ Szerkesztve ]

  • rlazol

    addikt

    válasz h1mpi #33844 üzenetére

    h1mpi, sajnos a Te esetedben több tényező együttes megléte (az összeesküvés elméletekre való hajlamod, a tanácsok sokszor semmibe vétele, az tankról 5 csata alapján történt vélemény mondás, fsb-vel való cimboraság stb...) különösen, hogy ezeket noob korodban előszeretettel hangoztattad is, jelentősen csökkentette az esélyét, h itteni unicum egyáltalán hozzád szóljon.
    Engem Diarmand vett a szárnyai alá és Diegho-val is jópárszor voltam szakaszban 500 körüli WN8al és rengeteg okosságot tanultam tőle is.

    meunier kolléga, ha továbbra is az összeesküvés elméletekre koncentrálsz (pl. több skillel magasabb a sebzés) ahelyett, h tudatosan tanulnál és játszanál, továbbra is szívatni fognak. Ezzel kapcsolatban három vezérfonalat tudok adni:
    1, egyetlen játékos napi pár tucat csatája egyszerűen statisztikailag nem releváns. Semmilyen téren. Se RNG, se MM, se küldik se semmi. Nem érdemes foglalkozni velük.
    2, a WG nek arra nincs szerverkapacitása, hogy a pályákat normálisan pörgesse, honnan lenne ehhez a sok baromsághoz, mint pl a küldik figyelése és ez alapján egyes a játékosok szívatása ("az ellenfélnél direkt nincs arty, mert nekem az a küldim" és tsa)
    3, A WGnél több száz programozó dolgozik, és több száz eljött már onnan. Sokan közülük rossz szájízzel. Ha lenne ilyen a kódban, már tudnánk.

    [ Szerkesztve ]

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák