Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diarmand

    senior tag

    válasz jozefgucci1 #30028 üzenetére

    Majd az asszony mutat neked újat, én mán nem tudok :DDD Nem, h1mpi nem áll szándékomban ;)

    Szal igen lejárt, ahogy számolgattam az idei eltelt fél évből majd 5 hónapot távol töltöttem :D Üdv újra mindenkinek!

    Hogy ne csak offoljak az offtopicban, sírnék egy picit, de nem annyira a szokásos témáról (arty, átütés, gold ammo, csapatok), hanem egyes játékostársakról. Azzal sosem volt problémám, hogy néha olyan csapatokat oszt mellém a játék, hogy percek alatt elolvadunk, mert mit lehet mit tenni, sokszor van ez fordítva is. De amit gyűlölök az az, mikor a vérpiros vagy vérnarancs játékosok teljesen fogalmatlanok a pályán az induláskor, ezért mivel nem tud mit tenni, elkezd követni. És mehetek bárhová, csak jön utánam. És nem, nem tudom meat shieldnek használni, mert folyamatosan mögöttem van, állandóan úgy helyezkedik a barom állatja, hogy mögöttem legyen. Nem tudok kimenni lőni, mert hozzám simul és lökdös, ha olyan célpontot lát amit ő is lőhetne, akkor persze lőne ő is, de nem akárhogy. Vagy rajtam keresztül ( :O ) vagy úgy, hogy ki akar tolni ergo, nem enged vissza, ami miatt engem kiszednek. Mint valami nyomorult pióca rám tapad. Tegnap már odáig fajultam, hogy nagy nehezen kitoltam őket és vagy kint tartottam vagy láncoltam őket, hogy basszák ki mind, majd jól jön még a roncsa. Az elmúlt két napban rengeteg ilyen esettel találkoztam azelőtt hetente egyszer... komolyan mondom félek az induláskor ha csak egy tornyát forgató piroskát látok.
    Természetesen ezek SP-vel történtek, amivel nem tudom ott hagyni őket, de farmolni kellene egy kis creditet.

Új hozzászólás Aktív témák