Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dobi 562

    addikt

    Gratula a Tank Ászokhoz!

    Nekem tegnap nyögve nyelősen sikerült 50%-os győzelmi arányt produkálnom, 2700 átlag effel:

    Annyira hülye csapattársak voltak, hogy csak kinevettem őket. Tegnapi tapasztalatok:

    -az ellenfél T29-ese bedarálja az egyik oldalt (köztük több 8-as nehéztankkal), mert nem tudják hová lőjenek neki.

    -csapattárs úgy támad az ellenfélre, hogy a seggét mutatja feléjük, lett volna ideje megfordulni, de direkt figyeltem, előtte is rák járásban közlekedett

    -Malinovkán tier 7-8 csatában 9-en kempeltek a bázisunknál és onnan núboztak 4-ünket akik elmentünk a domb felé (ahol mindenki legalább 2000 sebzésig jutott, hátba támadtuk az ellent és hoztuk a csatát), a kemperek közül 3 élte túl...

    -2* is saját tankba lőttem véletlenül, mert a low hp ellenfelet akit lesebeztem mindenáron ki akarta lőni és befúrodott elém

    -báziskemper nehéztankok (elvileg védekezni maradnak ott) ha jön az ellenfél, elszaladtak onnan

    Egy kis személyes megjegyzés: még 4-5 hónapja csak azon bosszankodott az ember, hogy néha-néha hülye csapatba kerül, meg előferdül egy-két 4-500 effes véglény, most már a csaták döntő többsége ilyen lesz. A játékosállomány hígul, ahogy a WG reklámoz. Random csatákban lassan teljesen megszűnik az együttműködés (az a kevés is, ami eddig megvolt), úgy veszem észre, most már csak 3-4 tank az ami tudja hol a helye a pályán, tudja a weak spotokat, tudja forgatni a tankját. Tier 2-3 csata taktikailag nem sokban különbözik tier 7-8 csatáktól.

    XVM-met már nem használok, ezt a tapasztalat mondatja velem. Kíváncsi leszek lesz-e még ennél is lejjebb. Mostanság visszasírom a régi időket, mikor még a néhány 700 effes játékos miatt vertem a nyálamat. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák