Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Orion

    veterán

    válasz myckey #823 üzenetére

    Válaszaim:
    Először is erre a hsz-re:
    WoT topikban így kezdtem a mondandómat:
    "myckey & homeless09 és mindenki más aki úgy gondolkodik mint ti, illetve azok akik teleszemetelik topikot"
    Az "úgy gondolkodik mint ti" résszel mellélőttem, mert ezek szerint te nem úgy gondolkodsz, viszont az "illetve azok akik" résszel pedig kifejeztem, hogy több embernek szól az irományom nem kifejezetten neked is homeless09-nek.

    Most éppen ti voltatok képben és ezért veletek kezdtem a megnevezést. Ha te nem sírsz a topikban, akkor ne vedd magadra és Bocsánat.

    Az anyázás rész pedig azoknak szólt már teljesen akik korábban is erre vetemedtek, de ide nem is írtalak oda se téged se homeless09-et. Egyszóval nem neked volt címezve.
    A dokis rész pedig: A személyeskedést a fórum alapelvei bűntetik, szóval ezt most fejezd be, én se személyeskedtem veled, mert végig több embernek írtam a hsz-em és nem neked vagy homeless09-nek.

    homeless09:
    A KV-1S -t nem nerfelték sehova, ugyanolyan, mint múlt héten vagy 2 héttel ezelőtt volt. Érzéki csalódásban és random faktor negatív hatásban van/volt részed.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák