Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    T-44-re meglett a pontosabbik 100 mm-es ágyú... Hát teljesen megtáltosodott a tank! A 2.3-as célzásidővel már meg sem kell várni a teljes szűkülést, többnyire oda megy ahová akarom, picit gyorsabban is tölt, mint a pontatlanabbik testvére, és - bár lehet hogy csak placebo, de - mintha a lövedéke is gyorsabb lenne. Mindenesetre kezd nagyon-nagyon bejönni így a gép, már csak a motorok hiányoznak, de lassan ott is meglesz az első fejlesztett. [link]
    VK 30.01 D - itt is meglett a nagyobbik ágyú, hát ez megint egy beteg ki tank. A 4-es és 5-ös elődök sem voltak rosszak, ez megint nagyon király. Gyors, pontos ágyú, agilis tank, nagyon tetszik. T7-8-ban sem kell félteni. [link]
    Stug - a Hetzer után kicsit más taktikát követel, de amikor nem veszik komolyan és T7-ben mondjuk top sebző vagyok... felbecsülhetetlen. :-D Azt hiszem ugyanaz az ágyú, mint a VK-n, hát a T29 kupoláját oylan szépen beviszi hogy öröm nézni. :-) [link]
    Az egyedüli új tankom, amivel nem vagyok kibékülve, az IS. Egyszerűen nem tudok 3-4 lövésnél többet bevinni, minden átvisz, alig pattintok valamit... Hát nem tudom, lehet hogy hülye vagyok, de nekem a KV-vonal sokkal jobban bejött. Egy KV-3 ehhez képest olyakat pattint hogy ihaj, ezt meg a T5-ösök is beviszik. Sebessége meg elhanyagolhatóan nagyobb csak, mint a páncélozottabb vonalnak. De majd megbarátkozom vele. Muszáj lesz, mert idővel mindkét heavy ágat ki akarom húzni.

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák