Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dewri

    aktív tag

    válasz Szaki2 #121 üzenetére

    Eddig úgy nézem a Tiger 2 a legjobb nyolcas nehéz. A VK100.01 esélytelen ahogy írtam korábban, most a Caernarvont néztem meg, 4 kör, 4 bukta, eladva, csalódás volt, sokkal jobbnak gondoltam... Még a francia t8 van hátra tesztelésre, ha lesz rá pénz. A KV vonallal szemezgettem, de szerintem hagyom, mert ahogy írtad, nem tűnnek jónak, egy Black Prince simán bedarálja a KV3-at (mondjuk az a Tigrist is...), és az ágyúik is lassúak.

    A t6 VK3601 megvan, azzal jó menni, t7-re pedig a Black Prince-t használom, leadtam a Tigrist. Tegnap 3800 sebzést pattintott, embertelenül jó, 3,5 sec töltéssel pedig megeszi a többi nehezet is párharcban. T5-re nem nagyon készültem, a kis prémium Krupp van meg, a tornyos Hetzer... Egész jó, de csapatfüggő, mint a legtöbb.

    Most majd ezekkel leszek kénytelen menni, csinálgatom a szezon feladatait, onnan is esik majd pár százezer kredit, csak el kell jutni odáig. A t9 E75-öt eladtam, kellett a pénz, de amúgy sem éri meg nyolcas fölé menni, nincs kedvem mínuszos körökhöz, így most az a terv, hogy t8-ig kiépítem azokat a tankokat, amikkel jól tudok játszani, aztán elleszek napi pár csatával (vagy amíg föl nem ****nak agyilag...)...

Új hozzászólás Aktív témák