Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dewri

    aktív tag

    válasz ricinus13 #15902 üzenetére

    Köszi. Bár nyilván nem most kezdtem, hanem már a CBT-n, tisztában vagyok a leírtakkal, videókat is szoktam nézni, néha live-ot is. Az elmélet szép dolog, de aztán jön a gyakorlat, ahol nem úgy jön az ellenfél ahogy szeretném, nem az jön ami kellene és főleg nem annyi jön amennyivel el is bír a hajó. Többnyire minimum 2 ellenfél kezd el tüzelni amint észrevesznek és akkor én még nem is lőttem. Pedig a szélén megyek, nem be középre, dd felspotol, 2 csatahajó messziről lő, további 2 cirkáló is, foroghatok ahogy akarok, ha szerencsém van visszajutok az alapvonalon túlra negyed hp maradékkal...

    Mai Mogami kör a jó példa erre, elindultam csak simán a közeli pontra, mielőtt odaértem volna kaptam a spotot, rögtön 2 távoli csatahajó elkezdett szórni, elfordultam, fordulás közben előbukkant 8 km-en egy cirkáló is, innentől menekülés 3as tűz alatt, visszalövésből találat nulla, sikerült visszarohanni ahonnan jöttem, majd elindultam a másik oldalra harmad hp-val. Mire odaértem, már ott volt 2 fullos ellenséges cirkáló, spot, ők és egy közeledő csatahajó, hármas tűz ismét és végig csak hátul voltam, nem támadtam, nem mentem be... Csapatom fele eközben elfogyott, közelemben senki. Itt már bement vagy 5 találat nevetséges sebzésekkel, mire elsüllyedtem... Átlag cirkálós kör, semmi extra...

    Csatahajóval is ugyanez a helyzet, mert a dd MINDIG ott jön, ahol megyek, MINDEN körben, mindegy merre megyek, és senki nem szedi ki, nekem kell áttölteni a HE-t és szenvedni vele, miközben kapom az ívet mindentől. Pedig nem egyedül indulok el, csak az ellenfél felbukkanásakor mindenki otthagy a picsába, mert úgy kell azt, erről szól a játék... Lényegében csapatmunka nélkül nemigen tudok mással menni, csak BB-vel, hogy legalább sebezzek is valamennyit. Mai német T10 BB kör a teszten, jött a ciklon, bementem pontra, odaérve 2 fél hp-s cirkáló, közelharc 4-5 km-n belül, mialatt jött egy harmad hp-s cirkáló is harmadiknak... Apró fos szigetek mindenhol, manőverezz és lőjj 3 irányba egyszerre csatahajóval, persze... Csapat sehol... Fennakadtam egy kiugró darab sziklán, pont nem fért el az orra fordulásnál, de így is kiszedtem mind a 3 cirkálót, mielőtt leégtem, miközben egyszer kaptam bombázóktól is bombát, csak hogy jobban égjek... Eddigre maradt egy T9 japán csatahajó, meg egy hordozó nálunk, szemben egy Montana és egy Bismarck, meg egy hordozó. A Montana szétcsapta az Izumot, a hordozónak csak bombázói voltak, ami semmit nem ér, lejárt az idő mielőtt szétlőtték volna, de így is bukta... Ezért játszom csatahajóval, mert szar csapattal és túlerő ellen is ér valamit. Ebben a helyzetben a cirkálóval semmire nem mentem volna, nemhogy 3 killem legyen... Tegnap Bismarck-al adtam egy citadelt egy Yamatonak 8 km-n belülről... :D

    Szakaszozni kellene, de sose ér rá senki, nem is értem, a régi tengerészeknek is volt gyerekük és családjuk, mégis kimentek harcolni... :D

Új hozzászólás Aktív témák