Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chris0321

    addikt

    válasz Chabe89 #13955 üzenetére

    Sajnos tegnap én is megtapasztalhattam ezt a mindenki téged lő dolgot mivel elindult a csata, előrelátóan nézem mozognak-e a csapattársaim vagy sem, ok jönnek velem többen is, hasítok a Bayern-el mint a szél, előttem ment egy cirkáló amit hamar kikaptak mert nem nagyon manőverezett és többen is lőtték egyszerre és én még próbáltam lőtávolba érni és találni valakit aki nem egy sziget mögött van és tudom lőni majd hirtelen azt veszem észre, hogy én vagyok a középpontban, mindenki engem lő. A kedves csapattársak meglátva, hogy több ellenfél van kifordultak amíg én az ellenfélre figyeltem. Mivel én is gyorsan végeztem volt időm megfigyelni hős csapatunkat amint pár kockán hajókáznak a csata ideje alatt, aminek elég hamar vége lett mivel az ellenfél mindent befoglalt, lehet még a szomszéd térképen is. Csöppet idegesítő tud lenni, hogy nem csak azért kell figyelni a csapattársakat, hogy ne lőjenek beléd vagy eresszék beléd a torpedóikat amiket olyan ellenfél felé küldenek ami messzebb van mint a torpedó hatótávjuk ami cseppet sem zavarja őket de azért is, hogy nehogy otthagyjanak egyedül mert megláttak a térképen pár ellenfelet és eddig tartott a bátorságuk.

    A rankeddel kapcsolatban is lenne egy kérdésem ha már elkezdtem írni ezt a hozzászólást. Jelenleg egy nyolcas hajóm van a North Carolina és ki van fejlesztve a New Orleans is. Érdemes lenne megvenni, mennyire lenne használható stock állapotban a rankeden belül? Van még pár 7-es hajóm, Mahan, Yorck és pár hatos de ezeken az ágakon még messze vagyok a 8-asoktól így ezzel az egy-két hajóval kellene megoldanom jelenleg a dolgot.

Új hozzászólás Aktív témák