Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    Gondoltam, belépek kicsit funolni estére. Felöltöztettem a Missit, hogy a szorzós körrel grindoljak némi fxp-t. Első, bemelegítő T5 csata loss, megesik, a másik két Missourisat megosztom, mert tényleg nem mindennapi:

    1. DD hátrány 3 v 2 az ellenfél javára +egyikük egy Black. Már sejthető volt, hogy necces meccs lesz, de ez még hozható, ha valami, akkor a Missi meg tud birkózni ezzel (mondjuk Okinawa, de mégis).
    Hogy a radar balansz 5 vs 3 szintén a javukra, arra már tényleg nem tudok mit mondani. Életben tartottam amíg tudtam, de nem volt mit tenni. +Tripla Atlanta div odaát, végig engem fókuszált füstből.
    Az egyetlen csapattárs, aki legalább megpróbálta játszani a meccset, egy Belfast volt.

    2. Na de ez még jobb.
    4 v 3 romboló ismét az ellenfél javára, oké, megszoktuk. Legalább a radarelőny nálunk van, 3 v 2.
    Majd az első percekben:

    Igen, ez a Donskoi, és a Desmo. :) Percek alatt omlott össze a meccs ezután. Láttam már sok szart ebben a hulladékban, de a radarállomány kétharmadát detonálni az első percekben még nem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák