Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz TCSZ #21992 üzenetére

    Csak mert kimaradtam:

    Amikor még csak a két nemzet volt, és ott jártam: cleveland, csak alapból
    Amikor először volt t7-t8 as ranked: York, mert mindenki lenézte, én meg visszanyilazgatva égettem őket
    Amikor nála jártam: Leander: Hopp itt vagyok, hopp ott vagyok, és jó tűzgyorsaság
    Jelenleg hasonlóképp az Edinburgh+ garantált a dreadnaugth!

    Prémiumok közül ami megvan: Katori, mert pontos, és már volt vele egy jó Krakenem!
    Murmansk: pontos gyújtós.

    Igazából ezek kronológialiag igazak aktuálisan nem tudom, mert vagy egy-két hajóval megyek, vagy valami küldit nyomok (pl ranked, vagy egyéb) így picit limitáltabbak az ellenfelek is...)

    (#22018) frame>24 Public tesztezz!! azért járhat 5-5 a speciálisokból!

    (#22041) olivera88 Egy szuperteszter lehet, hogy éppen próbálgatja a hajóit, és lehet, hogy a kiadott DMG hellyett a bejövőt próbálja...

    (#22048) Chris0321 Vagy UPC-féleképp ha vihar van behal a szolgáltatód, vagy megpróbálhatsz egy Flush DNS-t (keress rá, de a vezérlőpulti súgó is kiadja...), ha meg nemrég van lehet, hogy valamelyik köztes szolgáltató áll át épp... Talán ha rákeresel az IP helyére az is adthat támpontot...

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák