Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scope2007

    addikt

    válasz localhost #28023 üzenetére

    én elhinném hogy vírus :D de semmilyen vírusirtó nem talál már semmit a gépen.
    ja telepítettem win7rc-t.. ez érdekes módon nem szórakozik..
    1óra netezés után, olvasgattam mi lehet a hiba mondom megpróbálom sokadjára az xpt megint... win7 le.. xp fel.. első indítás minden ok.. chipset driver fel [most direkt a gyári cdről mindent] kész minden.. mehet egy restart a frissítések véglegesítéséhez...
    következő bootnál újból az a kép fogad. nem tudom elképzelni mi csinálhatja ezt.

    csináltam csökkentett módban mindent, víruskeresés legfrissebb adatbázisokkal, rendszer helyreállítást ki/be kapcsoltam, úgy se lett jó, regedit szűrés több programmal.
    memória másik slotba átrakással, bios frissítéssel [gyári, legújabb]

    de semmi... ugyan úgy mindig az az ablak fogad második xp bootnál
    :O

    DAVID0000 köszi, de ezt én is lecsekkoltam már.. de semmi hasznos, előrelépés nem lett :O

    brd de próbáltam olyan hddn is ami teljesen külön álló.. tehát eddig ebbe a gépbe se volt bekötve... arra ment fel az xp sp3 [ami éveken át kiszolgált eddig.. tehát én azt kizártnak tartom hogy az lenne vírusos.. meg azt is lecsekkoltam rengetek antivurus progival] és a jelenség megvan :(

    [ Szerkesztve ]

    CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

  • scope2007

    addikt

    válasz localhost #28023 üzenetére

    na feltettem a kaspersky antivirt.. adatbázis lefrissít és tényleg rengetek fertőzött exet talált...
    játékok [call of duty összes, HL2] meg jó pár program amit a rendszerhez mindig feltolok...
    ezek szerint ez a legjobb antivírus?
    csak mert avast profom van eredeti, nod32 licenset kölcsönkértem egy írtás erejéig és egyik se találta meg ezeket.... kasper meg próba üzemmódba friss adatbázissal mindent leírott..
    úgy néz ki kezd feloldozódni a rendszer. :C

    EmberXY és brd köszi nektek is a hszt!

    [ Szerkesztve ]

    CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

Új hozzászólás Aktív témák