Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • libus

    őstag

    válasz rdi #3554 üzenetére

    Igen az új windows telepités is SP2-es.
    Bááár, az előzmény az az volt, hogy feltelepitettem a Windows-t (nekem eredtei Windows-om van), és mikor telepitettem rá az SP2-es javítást, akkor egyszer csak lefagyott a vége felé, mikor frissiteni kellett volna a rendszert az SP2 telepítése után.
    Csak reset-el tudtam újrainditani.
    Ezután próbáltam újra felrakni az SP2-őt, de mindeig a végén ''Hiba történt a rendszer frissitése közben'' hibaüzenettel leáll.
    De ha megnézem a Sajátgép tulajdonságaiban, akkor ott van hogy Service Pack 2-es Windows van a gépen, meg a vezérlőpult-ban a feltelepített programok között is ott van! :F
    Lehet, hogy ez okozza, hogy nem tudok csatlakozni a Vodafone Connect Me-vel az Internetre. Ill. mikor próbálok csatlakozni akkor a port-ot azt megnyítja, de mikor azt írja, hogy ''csatlakozás a készülékhez'', akkor hibaüzenettel leáll! :(((
    Pedig párosítva van a Bluetooth a telefonnal!
    Megvan adva a Com port is.
    Fel van telepítve a telefon modemje is! :U
    Most BlueSoleil programmal tudtam csak elérni, hogy legyen Internet kapcsolatom.
    Eddig semilyen programra nem volt szükségem ahoz, hogy összekapcsoljam a gépet a telefonommmal, hogy tudjak Internetezni. Most miért nem tudom úgy használni a gépem mint Windows újratelepités előtt? :F
    Lehet, hogy ez az SP2-es hiba okozza az egészett?

    Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

Új hozzászólás Aktív témák