Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • remejan

    csendes tag

    Sziasztok !

    Van nekem egy Asus laptopom.

    Gyártó: Asus Modell: F5V-AP026 Processzor: Intel Core Duo T2130 (1, 8 GHz 1MB / 533MHz) Memória: 1GB DDR2 677 MHz

    Amikor megvettem nem volt rá telepítve semmilyen oprendszer. csak egy vista driver lemez volt hozzá. Viszont nem volt Vistám. Ezért én hülye megrendeltem a Vistát(Business) és az Office 2007-et tudjátok ez a tisztaszoftver program keretein belül kapsz fillérekért oprendszert.

    Cirka 1,5 hónap múlva meg is érkezett. Na mondom király gyorsan fel is dobom. Először feltettem a vistát frissítések, sp1, office 2007 és szó szerint nem tudtam dolgozni úgy felfalta a memóriát. Na mondom sebaj majd ilyen trükkökkel innen onnan tuningolom kicsit. hát nem jött be. Nem is igazán tetszik maga a rendszer. Akkor tudok csak normálisan dolgozni rajta ha nem teszem fel a frissítéseket és az sp1-et. Viszont ez a biztonság rovására megy :F

    Ezt pedig nem akarom.
    Most 1 bg-ram-ra meg nem akarok költeni!!!! és nem fogom tuningolni !

    Szerintetek mit csináljak ?

    Mert van jogtiszta Xp-m (sp2)

    Csak nincs hozzá driver. Mondjuk az Asus honlapján találtam valami xp drivereket ehhez a típushoz.

    Szerintetek jobb lenne a xp ? Vagy írjak a gyártónak hogy küldjenek xp drivereket ?

    Segítsetek !!!!!

    Válaszokat előre is köszönöm :R

Új hozzászólás Aktív témák