Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz Morden24 #14381 üzenetére

    Használtam a gépemen OO-t, Windowson, Ubuntun egyaránt. Nem mondom, hogy rossz lenne, de az Office-hoz képest nem jó.

    Nem is tudom. Az első sorozat rettenetesen gyenge volt. Kb a 2.3 -tól álltam át rá teljesen. Szerintem ma már mindent tud amit kell neki, a 3.0 -val pedig lehet hogy sok ms office fonatikus -t is elcsábítanak.
    Egyébként én azt gondolom hogy OOo léte sokkal jobban fáj az ms -nek, mint a linux. Hiszen kevesebb problémával jár kiváltani az irodacsomagot mint az operációs rendszert..

    mondanám, hogy a legtöbb open cuccnak egyszerűen béna vagy nonegzisztens a marketingje.

    Ebben teljesen igazad van... A mozilla viszont remekül el tudja magát adni. Gyakran még rá is játszik az időnként fellángoló ms gyűlöletre, és az IE -val kapcsolatban valótlan, ám népszerű állításokra is bólogat... :K

    Tegyük hozzá, hogy a driverírás pénz.

    Csakhogy én nem erről beszéltem. F.S oldalán nincsenek fent a meghajtóprogramok, és úgy van beállítva az egész, mintha a laptop maga, a vista kedvéért született volna. Azonban ezekhez az alkatrészekhez léteznek a meghajtóprogramok, és az internetről szépen begyűjthetőek, de ezt az átlagfelhasználó nem feltétlenül tudja, tehát szépen megvezetik....

    Ezek sokkal komplexebb dolgok annál, mintsem ilyen jellegű tapasztalattal nem rendelkező emberek megpróbálják kielemezni, megérteni.

    Azért a pénzügyi döntéseket nem kell túl misztifikálni. Ha valaki picit jobban utánajár, könnyen rájöhet mi miért van úgy ahogy.....

    Most tulajdonképpen azt mondod, hogy a többszörös bajnok boxoló kösse hátra az egyik kezét, hogy a többieknek is jusson hely a dobogón.

    Ha már nincs kit kiütni, és csírájában fojt el minden boxtanulásra tett próbálkozást, akkor valami nincs rendben.

    Ha lenne olyan alternatíva, ami olcsóbb és jobb, akkor mennének rá az emberek

    Olyan kötelékek, és függőségi viszonyok alakulnak ki egy ilyen monopóliumban, amit piszok nehéz megbombázni. Látod hogy még ingyenesen használható programokkal is.

    Tudod, ha a vásárló a hipermarketbe megy a kisközért helyett, akkor nem a hipermarket tette tönkre a kisközértet, hanem a vásárló.

    Ez igaz. De ha a vásárló rájön hogy már csak egy hipermarket van a világon, és ott 1000 ft a kenyér, akkor nem fog tetszeni neki. De ez a téma már túlmutat a vista -s megbeszélésünkön..:)

    Ha OO-t fogok használni, akkor azért fogom, mert azt akarok.

    Ezt értem. De nem tudom miért írtad le...:)

    De valakit zavarna. Akkor is legalább ennyien mondanák, hogy "nemár, még kéne 3 év".

    Félreértettél. Arra gondoltam, hogy a vista mellett, piacon maradna az xp. Akkor nem érezném erőszaknak a váltást. Ez így viszont csak az MS "majd megmondom mi kell neked ha tetszik ha nem" hozzáállásának bizonyítéka.

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák