Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    válasz zolee001 #137818 üzenetére

    "(androidot nem is tudod mert rootolni kell,linuxon,unixen probálj root/admin jogu userrel psw nélkül élni,nehezebb megoldani mint windowson)"

    Még mindig nem értesz. Nem jelszó nélkül akarok élni hanem anélkül indítani/ébreszteni a rendszert.
    Az Androidom is hagyta beállítani hogy indulásnál és amikor ébresztem a képernyőt, nem kér se pint se feloldómintás se biometrikus marhaságokat és nincs zárképernyőm sem. Kettőt koppintok a kijelzőn és ennyi. Még simítani sem kell semerre, ott az asztal vagy amivel lezártam.
    Ehhez nem kell root.
    Linuxon pofonegyszerű, nem ragoznám.
    De a Win, az a bootoláskor még csakcsak hagyja beállítgatni hogy simán felálljon, néha ez sem egyszerú, lásd lkolléga vesszőfutását.
    De ha a monitor készenlétbe megy, vagy én küldöm el a monitort aludni, a visszatéréskor vagy jelszó, vagy zárképernyő, vagy mindkettő.
    Olyan hogy egérmozdításra monitor ébred és azonnal ott az asztal, ahhoz sokszor pilótavizsga kell.
    Ki a fene akar mégegyet kattintani vagy enterezni hogy eltűnjön az a reflektorfényes szép háttérkép? Minek az egyáltalán?
    Ha ébresztem a gépet-monitort azt azért teszem mert 101% hogy valamit akarok csinálni vele és nem a háttérképet bámulni meg még kattingatni hogy eltűnjön. Aki akarja, nemtudom de az önszadista, az kapcsolja be ha kell neki.

    Az alapkoncepció hibás Redmondba, nem tudom érthető-e ahogyan leírtam.
    Vagy ott az xbox játékrögzítő.
    Beállítás alatt a PS emulátoromat 30x kellett elixelni majd újraindítani.
    30x dobta fel hogy játékot akar rögzíteni? Nem, az anyádat azt akarom rögzíteni. Mivel életembe nem használtam és egyelőre nem is akarom, guglizni kellett hogy ki tudjam kapcsolni.
    Akinek kell, kapcsolja be.

    Értem én hogy mindenkit alapból totál hülye dedósnak néznek a fejlesztők és mindent a seggük alá akarnak tolni de ez egy idő után szerintem nem hasznos hanem roppant idegesítő.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák