Hirdetés

  • Mozgásban az Industria II

    gp A PC-re készülő folytatásról egyelőre nem tudjuk, hogy pontosan mikor érkezik.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    W10, eladtam a gépet de az ssd-t nem, betettem egy m2-to-usb házba és pár napja így használom a tartalék pc-mmel, hiba nélkül. Nemsokára meglesz egy másik pc, abba beteszem és mi se történt. Eddig gond nélkül ment, a mai rendszerindításnál karikázik, javítgat, majd meghal. Unaccessible boot device hibaüzenettel.
    Csökkentett módba simán feláll, indul.
    Safe mode, megfutottam minden kört, eltávolítottam a frissítéseket is hátha ez kavart be. Eredmény nulla, a W10 nem tud elindulni.
    Eventlogba ezek vannak,

    A DCOM "1084" hibát jelzett a(z) DispBrokerDesktopSvc szolgáltatás "Nem érhető el" argumentumokkal való indításakor, a következő kiszolgáló futtatásához:
    DispBrokerDesktop.GlobalBrokerInstance

    A(z) Dhcp szolgáltatás függ a(z) AFD szolgáltatástól, amely a következő hiba miatt nem tudott elindulni:
    Egy rendszerhez csatlakoztatott eszköz nem működik.

    A(z) nsi szolgáltatás függ a(z) nsiproxy szolgáltatástól, amely a következő hiba miatt nem tudott elindulni:
    Egy rendszerhez csatlakoztatott eszköz nem működik.

    A(z) Dnscache szolgáltatás függ a(z) AFD szolgáltatástól, amely a következő hiba miatt nem tudott elindulni:
    Egy rendszerhez csatlakoztatott eszköz nem működik.

    A(z) Wcmsvc szolgáltatás függ a(z) nsi szolgáltatástól, amely a következő hiba miatt nem tudott elindulni:
    A függő szolgáltatás vagy csoport elindítása nem sikerült.

    A DCOM "1084" hibát jelzett a(z) netprofm szolgáltatás "Nem érhető el" argumentumokkal való indításakor, a következő kiszolgáló futtatásához:
    {A47979D2-C419-11D9-A5B4-001185AD2B89}

    Valakinek ötlete, ne kelljen eldobnom egy 2 éves felcicomázott felszoftverezett W10-et?
    a rendszer naprakész, retail liszensz, bár ez ugye perpill nem játszik mert más vas van alatta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák