Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    válasz Wolfskin #143691 üzenetére

    Ó egy portable bolond sortárs... :)
    Én is rajongok értük.
    Vn egy kb. 20 éve bővítgetett gyűjteményem, és ehhez anno beszereztem a PStart nevű portable launchert.
    Ajánlom nagyon. Egy házi gyártású, abszolút rugalmas start menüt lehet vele összerakni, mindent tud indítani, pl. Linuxon is megy Wine alatt és bármit elindít, mappát, programot stb.
    Ha ezt a Pstart launchert is a portable könyvtáradba teszed, bekonfigolod, akkor akár egy pandrájvon bármikor, bárhol, Win és Linux alatt akármilyen pc-n használni tudod.
    Kényelmes megoldás, egy kis videó róla,
    [link]

    Sajnos ebből a gyűjteményből nekem több másolatot kell tartanom és némelyiket Windowsos gépnek a közelébe se szabad engedni mert előszeretettel öli le és törli ezeket a régi exéket, dll-ket. Mire észbe kapok már ment is a karanténba némelyik.
    A Nirsoftos programok előnybe az irtás szempontjából de nemrég rákattant az Angry Birds egyik dll.re is.

    Nálam naprakész W10, mindent tudok társítani, pl. portable Irfan az alapértelmezett képnézőm, egy 7 éves Foxit Reader a pdf olvasóm stb.
    Van portable szoftver ami a kora miatt már nem W10 kompatibilis, ezt el kell fogadni és kiváltani olyanra ami ezen a platformon fut.

Új hozzászólás Aktív témák