Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Syz

    senior tag

    válasz Syl #65957 üzenetére

    Hova jutottunk az alap kérdéstől, én 8.1-et szeretnék legálisan beszerezni ha érdemes, jelenleg Win 7 fut a gépen, már elég régóta.Erre mondtam hogy engem elkerültek eddig a driveres problémák, az alalapi illetve vga driverek pedig valóban minden rendszerre el kell hogy készüljenek, a többi komponens meg nem biztos hogy igényel drivert még akkor sem ha amúgy van hozzá. A Corsair H100i-hez is van mégsem használja a kutya sem.A lényeg hogy én nem ösztönöztem senkit arra hogy másik OS-t pakoljon fel, a többi egyénileg dől el.Mivel nem volt soha Soundblasterem ezért nem tudom megmondani hogy milyen a driveres támogatottsága de ha nincs hozzá és ezt tudom akkor én nem veszem meg és ennyi, vagy választok mást. Egyébként meg szoktam fogadni a tanácsokat it a PH-en, egy hete sem vagyok ebben a topicban de már elment a kedvem a felfelé váltástól.Térjünk akkor vissza a topic rendes témájához és akkor megkérdem hogy milyen a Win 8.1 driveres támogatottsága illetve hogy nagy váltás lenne e a Win 7-hez képest?

    "Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

Új hozzászólás Aktív témák