Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t.imi

    addikt

    Sziasztok.

    8.1 vásárlásában tudnátok segíteni? Az MS ügyfélszolg. eléggé döcögősen megy + nem tudom, nem tudom válaszok érkeznek, cca 35 perc alatt nem lettem sokkal okosabb :)

    Annyit sikerült kiderítenem, hogy a régi XP-t csak sp3-al lehetne upgradelni, ha online megvenném a win8-t az MS áruházból.
    Ezzel az a gond, hogy csak 5x lehet aktiválni a hölgy szerint. Utána csere megint 40-ért. :DD

    Ha dobozos 8.1-t veszek 40-ért, ez a "full version" a dobozra írt szöveg szerint, bár már ebben sem vagyok biztos.
    Ez állítólag 2 lemezes, 1 HW elem vagy komplett gépcserét bír el, utána kuka.
    Az aktiválsok számát nem sikerült megtudnom és ez is lenne a nagy kérdésem.

    Meg tudnátok mondani, hogy hányszor lehet újratelepítés után aktiválni a full verziós 8.1-t, mennyi igaz ebből az egészből?

    Illetve lenne még egy fogas. Most, hogy ~ újra lett asztal.
    A win7-nél meg lehetett csinálni, hogy a "régi" XP stílusú tálca legyen, ne ez a programok rögzítése / feloldása a tálcán jellegű.
    Win7 alatt: tálca - jobb klikk - Eszköztárak - Új eszköztár - Felhasználók - Felh. Név - App Data -Roaming - Microsoft - Internet Explorer - Quick Launch Bocs az offért.
    Ez megoldható a 8.1 alatt is v. ez már teljes egészében más felépítésű?

    Bocsánat, ha kicsit hosszúra sikeredett :B
    Köszönöm előre is mindenkinek :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák