Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lck

    senior tag

    válasz micafighter #35386 üzenetére

    Tegyük hozzá hogy a beépített windows mentéssel azért vannak méret és sebességbeli hiányosságok.

  • Piftuka

    veterán

    válasz micafighter #35386 üzenetére

    Köszönöm az információt! :R

    Mivel úgyis újratelepítem a Win7-et hamarosan, a rendszerhelyreállító lemezt elkészítem, mert hasznos lehet. Remélem - ha és amennyiben szükség van rá (ne legyen!) - működik is!

    "Új idők, új oprendszerek"...

    Sajnos még mindig nem vagyok meggyőzve. Ahogyan említettem, a gépindítást követő, még karakteres felületen működő Win7 féle "javítás és helyreállítás" módnak is működnie kellene, az viszont sok próbálkozást követően sem talált soha megoldást a problémára.
    (Csakúgy, mint maga a Win7 az említett BSOD utáni újraindulást követően, amikor már bejelentkezve próbál keresni ilyet.)

    Szóval én nem csak az XP használhatatlan rendszervisszaállítása, hanem a fentiek miatt sem bízom a Windows7 saját megoldásában.

    Ha már rászánom magamat arra, hogy egy image fájlt készítsek a rendszerről, akkor szeretnék biztosra menni. Mert az igen kellemetlen tud lenni, hogy ha egyszer ne adj' Isten mégis szükség van rá, én a Win7 saját megoldására hagyatkozom, csak arról van mentésem, de mégsem működik.
    A külső szoftverek legalább garantáltan tudják azt, amire "dedikáltan" készültek, nemde? ;)

    (A te példád örvendetes, de lehet kivétel is. Mindazonáltal a konkrét példád miatt javaslom a COMODO Internet Security használatát. Ingyenes megoldás, és szoftveres tűzfalként évek óta nem készült jobb. Ha a saját vírusirtója nem szimpatikus, akkor ott az AVAST, mint lehetőség. ;)

    Amellett javaslom az IOBit Uninstaller program használatát. Az garantáltan kipucol minden makacs szoftvert a rendszerből. Nekem legalábbis nem volt vele soha gondom, pedig hosszú évek óta használom.)

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák