Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonio

    senior tag

    válasz jookomak #354 üzenetére

    Köszönöm, a tippeket

    Az első 2 Whisky-t, hirtelen felindulásból pár magyar oldal/fórum hozzászólás alapján választottam.
    Arran 10 yo/Woodfoord reserve. Talán nekem is jobban ízlik az Arran így elsőre (szinte már desszert whisky). A bourbon fűszeressége talán ami kicsit sok nekem.

    Most az elkövetkezőkben én is csak scotch SMáre fókuszálok.
    Jelenleg az 5 íz tartomány/kategória [flavour kat.] szerint próbálom belőni hogy mit kellene beszerezni (kérni szül/névnapra).

    minden kategóriába van 1-3 jelölt (értelem szerűen a leg jellegzetesebb legtöbbre értékeltek (10-15 eft tartományban):
    ABC: Aberlour 12yo Non-Chill-Filtered, BenRiach 12yo Matured in Sherry Wood, GlenDronach 12yo Original
    EF: Nikka From the Barrel (ami valahol 2018 as év Whisky-je is lett), Auchentoshan 12yo, Redbreast 12yo.
    GH: az Arran 10yo idetartozik mint utóbb rájöttem, esetleg egy BenRiach 10yo még jöhet.
    I:Highland Park 12yo ere kíváncsi vagyok, Benromach 10yo
    J: Ere is nagyon kíváncs vagyok Laphroaig 10yo

    napi egy pohár 4 cl az még normális? :) most hogy kicsit beleástam magam és sokat olvasok, alig várom hogy este kicsit igyak, de az asszony már most fenyeget hogy nem nézi jó szemmel ne legyek alkoholista. :DDD :(

    Persze ha egy pohár bort innék (ami hegyekben áll de egyáltalán nem kívánom) az "normális" lenne. Sajnos érződik hogy sörös/boros ország vagyunk ...

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Új hozzászólás Aktív témák