Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz CactuS #17023 üzenetére

    Nekem annyi a (nem túl sok) tapasztalatom velük eddig, hogy nehezen bővíthetőek, nem világos, hogy mi fog eltörni a következő frissítéskor, vagy hogy minek a változatlanságát garantálják, illetve, hogy az innen-onnan telepített plugineknek komoly biztonsági kockázata van. Az sem tetszik, hogy botokat írnak az ismert sebezhetőségeikre, de egy elterjedt rendszernél ez benne van a pakliban. Persze azt aláírom, hogy fordíthattam volna rájuk sokkal több időt is, és hogy nem vagyok szakértője a témának. Ez inkább csak egyéni vélemény, benyomás. Kódolós szemmel inkább annak ajánlanám, aki egyáltalán nem ért a kódoláshoz, hanem csak gyorsan össze akar kattintani egy blogot vagy talán valami nagyon alap webshopot, ha van a CMS-hez ecommerce modul. Én sajnos minden alkalommal egyedi dolgot kellett, hogy hozzáírjak, amit az ügyfél nem tudott belekattintani. Néhány alkalom után úgy döntöttem, hogy ez nekem nem hiányzik. Tipikusan azok állnak neki így, akiknek nincs pénze rá, így sok frusztráló melóval jár a bővítésük kevés pénzért.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák