Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spawn82

    tag

    Üdv mindenkinek!
    Szomorúan látom, hogy ez a téma halott. A mindennapi felgyorsult életünkben egyre inkább vagyunk rászorulva az internetes áruházakra. Praktikus lenne, ha mindenki megosztaná tapasztalatait ez ügyben, mert egyikünk sem szeret rosszul járni.
    Akkor egy aktuális tapasztalat. Nagyon remélem, hogy nem gond, ha megnevezem a boltot is, hiszen a hozzászólás anélkül semmit sem ér. Az eset sajnos már 2 alkalommal történt meg. A második most a napokban. Röviden a lényeg annyi, hogy a PCLAND-nál vásárolt termékekre nincs garancia. Már ami a műanyag dolgokat illeti. Egy pendrive-ról van szó. Visszavittem, hogy lecsúszkál a borítása. Mit tesz isten eltört az eladó kezében. Azért visszaküldik hátha. Másnap jött a telefon, hogy bocsi, de miután törötten vittem be garit vesztett. Egy másik alkalommal kb 7-8 hónapja történt, hogy egy kártyaolvasót vittem vissza, hogy cuki meg minden, de nem olvassa az SD kártyát. Mondták, hogy megnézik, és majd telefonálnak. 4 nap alatt sikerült kitalálni, hogy szerintük tökéletes. Hazahoztam. Mondom kipróbálom megint, hátha én vagyok a béna. A kezemben szétesett. Visszavihettem volna, de egy 1500 Ft-os tétellel nem szórakozok gondoltam. Most már tudom, hogy kellett volna. Bár arra is ugyan azt a választ kaptam volna, amit most kaptam. Széttörted? Akkor gari vesztés van. Nos így jártam én. Senkinek nem ajánlom ezt a boltot. Aki a történetet nem hiszi járjon utána. Papírom van róla, hogy igaz a sztori.

    Üdv mindenkinek, és figyeljünk oda, hogy hol vásárolunk.

    Ui.: Az iPont mindenkinek tudom ajánlani. Átszoktam hozzájuk, és nincs velük semmi gond. Korrekt nyitvatartás, és árak.

Új hozzászólás Aktív témák