Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hozo76kukac

    újonc

    Sziasztok,

    Két hete vagyok WDMyCloud (2 TB) tulajdonos, és van egy dolog, amit még nem láttam itt, pedig végigolvastam a fórum eddigi bejegyzéseit:

    Ha a https://www.wd2go.com/ oldalon keresztül csatolok fel egy távoli mappát (a gép nem a belső tartományban van, hanem kívűlről), akkor egy nagyobb fájl másolásnál (pl mkv film, ami 7-8 GB) 99%-nál megáll a másolás és gondolkodik.

    Először vártam többet is, mint egy órát, de nem tűnt el, és amikor a folyamatot kilőttem, akkor egy 0 kb-os másolat lett, tehát nem történt meg a másolás. Kisebb fájlok másolásánál nincs ilyen, de ha kb 1 GB-nál nagyobb a másolandó állomány, akkor már ez van.

    Arra gondoltam, hogy esetleg a nagy fájl rákerülése miatt beindul valami scan a meghajtón, még mielőtt befejeződne a másolás és ez okozza?

    Másik: a fenti megoldáson kívül nem tudtok egyszerűbbet egy hálózati meghajtóként való csatlakoztatásra, mert pl az outlook ezt a típusút nem eszi meg.......

    Válaszotokat előre is köszi.

  • hozo76kukac

    újonc

    válasz Poki79 #1977 üzenetére

    Nem. Arra gondoltam, hogy a NAS-t valamilyen módon felmountolom a távoli gépre, majd az outlookot onnét megnyitva használom a NAS-on lévő levelezést (pst).

    Ha a wdmycloud.com-on keresztüli cuccal mountolom fel, akkor úgy nem nyitja meg az outlook a pst-t, mert azt írja, hogy itt nem adhatok meg internetcímet.

    De most megpróbáltam hálózati helyként hozzáadni a fenti formában
    (Konyveles_ (wdmycloud.devicexxxxxxx.wd2go.com@SSL)) és ezt sikerült is. Viszont ha megpróbálom ezt megnyitni, akkor felhasználónevet és jelszót kér, amit nem fogad el.

    Már csak azt nem tudom, hogy ha ez össze is jön, akkor pl. parancssorból hogyan hivatkozhatok rá?

    Köszi a segítséget.

  • hozo76kukac

    újonc

    Sziasztok,

    Nem tud senki semmit a 99%-os másolási problémára?

    + van még egy hiba, amit találtam:

    Újabban nem tudom a wdmycloud.com-on keresztül felmappelni a meghajtókat külső hálózatból, mert azt mondja, hogy: The network name cannot be found.

    Ezt legalább négy gépen próbáltam ki, de mindenhol ugyanez van.

    Gyanítom, hogy a NAS-on kéne valamit állítanom, de nem emlékszem, hogy elnyomkodtam volna.

    Google-ban találtam sok leírást róla, de egyik sem vezetett eredményre.

    Hátha Ti okosabbak vagytok.

    Köszi

Új hozzászólás Aktív témák