Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz orbitalion #248 üzenetére

    Na jó, érdemes elolvasni, hogy mást mát ír, és mire reagál, mielőtt mondunk valamit.

    Senki se beszélt az x990ről.

    (#240) glutamin
    PA02-5002 :R :R :R
    Na egy ilyenért már én is cserélném a mostanit.

    (#241) BullZeye válasza glutamin (#240) üzenetére
    x950-hez képest jobban akadnának a navi programok, talán még a filmek is :) nekem ez nem kéne. Belseje ugyanaz mint X920-nak :) nagyobb képernyő viszont jóval nagyobb memóriát és procit követel meg.

    (#242) glutamin válasza BullZeye (#241) üzenetére
    Remélem mielőbb jönnek a WiFi-s változatok is. Amikor a 920-ast vettem, akkor úgy gondoltam, hogy jó pár évig nem lesz érdemi fejlődés, ami miatt cserélnék, de lehet hamarabb eljön ez az idő.
    Azért filmnézéshez is bizony jobban jönne egy nagyobb kijelző, mondjuk 7"-os. Azon a 800*480-as felbontás is megfelelő lenne.

    (#245) BullZeye válasza glutamin (#242) üzenetére
    Hajadra kenheted a nagyobb felbontást, ha akad rajta a film, már pedig egy 800x480as film azon a készüléken 500mhzes procival bizony akadna.
    Egyenlőre x950bt jöjjön ki, én azt veszek, x990 bizony nagyon jó lesz, de árról nem tudni semmit, arról sem, hogy memóriát növelnének e benne, ha meg nem, akkor ekkora felbontás megint kínlódás lesz. Abban nem lesz ugyanúgy wifi se semmi érdemleges. Úgyhogy sztem jövőre jönnek csak wifivel szerelt gps-ek. de ez még mindig csak GPS/PNA, nem PDA.

    Itt te valahogy belekeverted az x990-et holott eddig nem is arról besézltem, csak megemlítettem, hogy tényleg jó lesz, de nem olyan lesz amilyen neki kell -.- x990ről annyit írtam, hogy ha marad 128 mb memória, akkor ekkora felbontásnál nem lesz olyan hatásos, és azt, hogy nagyobb felbontás (PA02-5002) ugyanakkora procival/memóriával bizony lassabban fogja futtatni a navi programokat, ebbe köss bele akkor, hogy ez miért hülyeség, és merre kéne tájékozódnom, ahol mást mondanak O.o

    Naszóval erről ennyit....

    3D gyorsítást pedig arra szokták mondani, ha külön grafikus chip szolgál rá, itt nem erről van szó, hanem csak a processzor számolja le azokat, amiket ugyanúgy leszámol az 500MHzes változat is. :\ így részemről akkora sallang szöveg mint a TMC ready.

Új hozzászólás Aktív témák