Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menya33

    csendes tag

    Na ma voltam az egyik boltban ahol kaphatóak a termékek, és nagyon segítőkészen, odaadták a playere-eket, végigfogdoshattam mind a kettőt amelyiket kértem (P30, P40). A harmadikat már nem volt alkalmam kipróbálni (mert siettem és éppen vki nézegette).

    Általános megfigyeléseim a következők:

    -Súlyukat tekintve: engem nem győzött meg, én szeretem ha vminek van súlya (ezáltal olyan mintha strapabíróbb lenne, ami lehet, hogy csak az én sztereotípiám)

    -Kijelző: valóban gyönyörű, világos, nagy mértékben belátható.

    -Menürendszer: Igazai bóvlinak mondanám (nekem ez a legnagyobb problémám), minden ikon más színű, formájú, stílusú, semmi nem harmonizál semmivel. Nem próbáltam állítani, ha esetleg kiadnak hozzá szépészeti frissítést menü terén, akkor az nagyot dob a szememben rajtuk! :K

    -Külcsíny: Mind kettőé (illetve ezt méterekről láttam, és mondhatom, hogy mind 3-é) kiváló. Nagyon meggyőzőek. Mind az előlap, a hátlap, a fedő anyagok igényesek. A P30-ason fiatalos a neonnarancssárga színvilág (momentán engem ez is zavart :U ), de semmi kifogásom ellene, ez már ízlés kérdése. Viszont a P30-on a gombokra 10-es skálán én személy szerint csak 4-et 5-öt adnék. Kissé bazári (nem hiszem, hogy 2-3 ezer gombnyomásnál többet bírna-megjegyzem, lehet, hogy én tévedek). A P40-en a touch sreen nagyon meggyőző, hibátlan, működik, flottul! Az USB és microSD bemenetek kiválóak, rendben van, és a P40-en a gombok is okék (vagy okébbak :) )
    [B]
    Összegzés: Nagy, szép kijelző, knnyű kezelhetőség, igényes csatlakozók, ramaty gombok, ratyi menürendszer, ár/érték 10/7,5 (minden vélemény szubjektív!!!)[/B]

    Mindent összevetve, ezzel a menürendszerrel van csak bajom, ha ezt lehet frissíteni, vagy felülírni, hogy ne legyen ilyen kis "egyszerű", csicsás, valszeg még ki is egyeznék vele. Az ár-érték arány reális, megérik a pénzük!

Új hozzászólás Aktív témák