Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz konci79 #313 üzenetére

    Hát a legjobb a Stoner és az MG82 most, a Stonerre adott anno egy kvázi tökéletes blueprintet valamelyik season végén a játék, talán a Forsaken Threaty volt az...
    MG82 dettó, ahhoz is van egy elég jó blueprint, és baromi jó a tűzgyorsasága.
    A Finn elég pontos, nem rossz, a Holger nekem ki van maxolva, az se volt rossz...
    Raal nagyon alacsonyan van még, de nem érzem a csíziót benne...

    De pl. AR-ból a Fara megint kicsit meta lett, Gru+Liberator+Specnaz Grip+Specnaz 60+Axial3x és pontlövő, vagy a QBZ Agency+TaskForce+60as tár+FieldAgent underbarrel és Axial3x.
    És ezek jóval jobb ADS-el bírnak, mint egy LMG, a töltési és mozgási sebességről nem is beszélve.

    [ Szerkesztve ]

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

  • csibe1

    addikt

    válasz konci79 #313 üzenetére

    A Raal az erős, de lassú. Párszor mentem vele, de annyira nem jött be.
    A Finn az pontos, de gyengébb valamivel, viszont messzebbre is jó.
    A Holger az nekem olyannak tűnt, mint a Kilo nagy tárral, hosszabb csővel. :D
    A Stoner az jó cucc, kaptam rá bluprintet, Glade Ripper néven, dobtam rá egy 4x-es távcsövet, meg pár cuccot azzal bőven jó messzebbre is.
    Azt nem írtad, hogy hol használnád. MW2019 multiba se rosszak, de ott inkább a tűzgyorsaság dönt, főleg Shipmenten.
    A PKM se rossz, no stock meg egyéb módosításokkal, de az lmg-knél jobban kell figyelni, hogy te kezdj előbb tüzelni. Ki kell tapasztalni, hogy mit érdemes változtatni.
    Most az MG34-est is fejlesztgetem, tűzgyorsaságra nem rossz.

    " Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Új hozzászólás Aktív témák