Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Düsseldorf

    tag

    válasz Djuree #1074 üzenetére

    Semmi érdekes v. ellentmondás nincs ebben, csak a te jelek szerint kissé egyszerű világodnak magas, hogy nem csak a wk40k univerzum, és az ilyen ponyvaregények léteznek.
    A világot ugyan már a valhallás inkvizitor óta (alighanem még csak pajzán gondolat voltál a kiadásakor) kifejezetten kedvelem, de mivel könyvgyűjtő vagyok, és az engem érdeklő régi könyvek nem épp olcsóak (110 000-ért is vettem már könyvet), a pénzt inkább arra adom ki. Tetszik érteni? Ha magas, akkor szívesen leírom még egyszer, még egyszerűbben.
    Emellett (plusz a 2 gyerek), még a 4-500 csak angolul elérhető Wh40k könyv beszerzése sajna eléggé túl van anyagi lehetőségeimen, igy áttértem ezek free letöltésére, mert azért érdekelnek. Ha elitéled, pont nem érdekel, bizonyára zsenge életkorod magyarázza naivitásodat.

    Ui. Egyébként meg ne röhögtess, kicsit túlértékeled magad, csak nem gondolod hogy egy hozzád hasonló arctalan Gipsz Jakab/Jolán felé bármi magyarázkodási kényszerem van? A tényszerűség kedvéért csak leírtam a valóságot, ennyi.Azt meg csak remélem hogy tágíthattam a világképedet és rávilágítottam hogy a világ nem olyan egyszerűen ff, ahogy az óvodások elképzelik.

Új hozzászólás Aktív témák