Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Francia91 #8956 üzenetére

    Vagy te ma már minden nevű, nézd meg Micsurin (ezt jól írtam? :P ) legutóbbi hozzászólását :DDD
    Szóval csak azt akarom mondani, hogy tehetsz róla hogy elírjuk a nevedet ;]

    Rfanica19: (na jó befejeztem)
    Amúgy szerintem minden fóka veszélyes, rühellem ha meglátom őket, A4-től fölfelé már vetem is a keresztet ha mögém kerülnek. Kib*szott fűrész oszkár mindegyik, air targets ammo-val. Érdekes, de az egyik legerősebb 20mm-es fegyverzettel rendelkező gépnek tartom (tudom van 13mm-es is köztük), ettől jobban talán csak a C-s Korzárt szeretem a 4db 20mm-es AN/M2-es darálóval.
    Amúgy pont itt jön ki a DM model hiányossága, egyes 20mm-esek alig sebeznek, még normnális lőszerel is (pl. japán Ho ágyúk, típus 99, MG 151 stb...) Bezzeg az orosz 20 millisek nokedliszaggatók.

    D.Orion:
    Mostanában (tán a legutóbbi nagyobb update óta), én azt vettem észre, hogy sokkal gyakrabban sérül a tail control, és sok esetben elég drasztikusan. A kedvencem, head-on után zuhanok a föld felé mint egy darab kő, tail control fekete, minden más ép, vagy maximum halvány piros. Valószínű kilőtték a botkormányt a kezemből, vagy a kezemet le :U

    SBD-3: Nincs taktika szerintem, éld túl. Örültem amikor túljutottam rajta. Legalább lenne benne egy combos tail gun, de még az sincs.

    RG4L:
    2200 lóerő. Vajon azzal a fos japán benzinnel mérték, vagy csak kalkulálták? :)

    Hauptmann:
    A D5-ös sikító nagyon jó gépezet, szarrá lehet terhelni, az alap vegyverzete is kiváló, és viszonylag sok golyót bír. Csak kicsit lassú, mint általában minden Stuka. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák