Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kolbi_30

    őstag

    válasz csongi #16390 üzenetére

    Nekem van atlag 280 fpsem..nem azzal van baj. Hanem a csalokkal, meg a lepkefing jatekos bazissal.

    You want some birth control, you can smoke a cigarette.

  • KROK640

    veterán

    válasz csongi #16390 üzenetére

    Nekem is fura, hogy vannak játékosok akik mintha tök másik játékkal játszanának, teljesen másképp történik náluk minden. Őket nem üti át, nem hal ki a lövésze mint nekem stb. Saját klántársakkal is jártam így, hogy bizonyos meccsekben együtt repülve is ugyanazokkal a gépekkel is látványosabb jobban sikerült nekik minden. Amúgy azt szerettem, hogy 3-4 ilyen alkalom után elindult a magyarázat, hogy mert ő egyszerűen jobb player. Játszott 1/3-ad annyi ideje se mint én, napi fele annyit se mint én, de vett pár prém cuccot.
    Ami a magyar járműveket illeti örülök neki, de nagyon nem érintenek, relative magas BR.-es belerakva az olasz fába... persze önáló faként nem állta volna meg a helyét de : HE112B0 (1.7), egy 3.7-es BF110, egy 5.0 és két 6.0 jármű a többi 8.0 ... Jobban örültem volna ha a német fa gépeire lehet kihozni magyar festéseket mondjuk 1-200 kill-el. Akkor esélyesebben össze lehett volna rakni egy magar presetet.

    Androidra? :Y
    De az csak ilyen belépős cucc nem, ha nem tudsz játszani is lépjél be? (gondolom azért van a belépési bónusz is, mert azt prezentálják a boardnak, hogy naponta milyen sokan belépnek és az a "játékosbázis", nem pedig aki ténylegesen játszik is).
    Mert, hogy ezt a játékot telefonon értelmesen, élvezhetően játszani kb sehogy nem lehet, abban biztos vagyok.

    #16391 Kolbi_30 :
    mikor OC-ztam, a procimat, nekem 660-ra is felment, de 450-500 körül simán jött movie grafikán FHDban. De le van korlátozva 60FPS-re és így a CPU-t meg a VGA-t is kíméli, van, hogy a VGA-n a ventilátor egész meccs alatt el se indul. így se röccen meg, pedig a CPU-ban a turbo is ki van kapcsolva. Szóval tényleg, ha nem AMD Radeon VGA-d van akkor legalább a játék jól fut, de sajnos csalókat, furán favorizált játékosokat stb ígyis kapsz. :(

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák