Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    veterán

    válasz BerserkGuts #15696 üzenetére

    A szena bala pattog. :).
    A vekony pancelt atlovod nagy kaliberrel de nem kritikus. Geppuskaval meg kikopogtatja 5-6 talalattal.
    A Nemet Wilber kritikusra lovi a brit tank agyujat.
    A brit 20 as Apds, meg lepattog a nemet agyurol.

    A raketa nem megy at a tiger2 panceljan. 300feletti atutessel. Ha bemegy a toronyom az agyu melett csak a parancsok vakul meg. :)

    A loszer mennyisege nem befolyasaol csak a kivalasztottakk egyeneknel.
    Nem meghatarozhato, hogy melyik tarolokat toltse fel.

    Orosz automata loszertarolonal mindegy lenne. Nem befolyasol a valosagban, csak a toltesi ido valtozna.

    :).

    Ekkor szoktam kilepni...

  • Kotomicuki

    senior tag

    válasz BerserkGuts #15696 üzenetére

    Ahhoz nem kell szimulátor, hogy a script eldöntse, hogy az adott csatában ki, melyik oldalán áll a szopott faxnak. A kontraszt meg eléggé nagy ahhoz, hogy ne lehessen észrevenni a háttérből való belenyúlás jelenlétét...
    A wot-ot otthagytam emiatt - pár millióan még előbb ébredtek ott is, mint én - , de úgy tűnik, hogy ez a félkarú rabló is erre a sorsra jut - pedig ez sem így, ennek indulva szerezte a hírnevét. Kár értük...

    Más, nem ennyire lehúzni akaró fejlesztők munkáinál fel sem merül az ennyire alacsony szintű belenyúlás érzete - pl. MWO, STO; valamennyi P2W ott is van, de messze nem ekkora és ennyire érezhető mértékű. Itt meg duplán dolgoznak azért, hogy hihetővé tegyék a hiteltelent: szimulátornak tűnő elemekkel próbálják meg leplezni a háttérben zajló, sötét üzelmeiket.
    Érdekes, hogy a tisztességesebbje megél a fejlődési/gazdasági előny, a festések és egyéb apróságok/"apróságok", mint egy-egy játék ára járművek árusításából is, csak ezek a vadkeleti zsebmetszők nem.

    Sajnálom, hogy az értékes hozzászólásodat ennyivel és így félresöpröm, de ma is felidegesített ez a "játék" - pl. a házfalon átlövő, de mögötte sérthetetlen 8.8-as szekér&társai - , pedig nem ültem előtte sokat... :R

    A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

Új hozzászólás Aktív témák