Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Urna

    tag

    válasz frame>24 #14370 üzenetére

    Igen igazából pont a P-51 volt, amivel mire épp megéreztem hogy hogy kéne menni, rá 3-4 hétre volt a váltás. De vannak még gépek amik szintén ebben szenvednek: legutóbb a kis D.520-at vettem elő és az se alkalmas erre, hogy 25 perc alatt hozzak vele meccset.
    igen nekem az a szívfájdalmam hogy ha ticketbleed vagy a hatalmas bomber / atacker gameplay visz el egy meccset nem pedig a pvp része.
    Enduring ha lehetne folyamatosan oda mennének az emberek ( vagyis aki haladni akar) ugyanis rendkívüli módon fosta magából az XP-t. Direkt nem is magas rankokba vannak enduringok ( kb a 109F4 meg kb rank 3 és valami Br 4.7 4.7 topba ). Ha folyamatosan lenne sokkal gyrosabban lehetne haladni a repülős résszel mint a tankossal.
    A várakozási idő meg .. igen mindig ez a kibúvójuk sokkal kényelmesebben várnék meccskre ha tudnám hogy minden géppel tudok érvényesülni mert lesz rá időm .. de bele kell törödni hogy ez van.
    Szerintem külön lehetne venni a dologat br/ rank szinten: mivel top br meccsek java részt 10-12 percig se tartanak, spaceclimb ugye ott nem létezik sem a bomberek. Oda van értelme a 25 precnek.
    Talán az állatsimogató kis gyengéd tierekbe is mivel a kezdőknek megértem hogy elvenné a kedvét egy 30 perc kispad ha meg akarja várni a barátját stb.
    De a propok legerősebb tierjeibe kb 4,7-6.0 (akár a szuperpropokkal 6.7-ig bezárólag) miért lmitál az hogy tiket meg idő... bosszantó. Nem kell 1 óra, de a 25 perc kevés.. 35-45 amibe beleférne a meccs lehozása.

    Sajnaos az a fájó pont hogy a nem pvp-t játszó afk és spaceclimb bomberek meg a basehugger fighterek miatt van ez a "megoldás". Így is van toxicity, de csak 25 percig :(

    S10 + Galaxy Watch 3

Új hozzászólás Aktív témák