Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SpaceJam

    aktív tag

    válasz SpaceJam #14253 üzenetére

    + eddig is tudtuk, hogy pay to win játék. Ha leírod még 60x, akkor is tudjuk. Ez alapján viszont megvan a megoldás... Fizess érte vagy uninstall! Ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    neszetools.hu ● pc360.hu

  • KROK640

    veterán

    válasz SpaceJam #14253 üzenetére

    Most nézem csak, hogy mennyire nem megy az értő olvasás! :(
    Az utolsó szakaszt ajánlom figyelmedbe :
    "Mindabban amit felvázoltam a legveszélyesebb a kiszámíthatatlanság. Olyan mintha időnként (ritkán) pedig nem lenne belenyúlva a dolgokba. így sosem tudod mire számíthatsz, és közben bármit is nehezebb bizonyítani vagy összefüggéseiben látni.
    Persze nem azt gondolom, hogy gonosz manók nyúlkálnak a játékba, hogy velem kitoljanak, csak hogy időnként a rendszer úgy van felsetupolva, hogy akik nem fizetnek azok tartalmat képviseljenek, és bizony homozsákok legyenek.
    Könnyen lehet, hogy veled is ez történik, csak egyszerűen nem veszed észre, de még az is lehet, hogy szerencsés vagy és veled nem történik."

    Az első aláhúzott rész BOBnak szól főleg nyilván időnként vannak ellenpéldák.
    A vastagon kiemelt részt erősen ajánlom figyelmedbe, ha már nem sikerült megérteni eddig.
    De az utána lévő szakasz 9is elég valid szerintem, hiszen logikusan is megmagyarázom, hogy miért lehet ez.

    Arról nem is beszélve, hogy mindent vivő érv lehet, hogy valamivel rá kell szorítani a játékost arra, hogy fizessen, mert a játékot fent kell tartani, nyereséget kell termelni. Ezzel nincs is gond, csak akkor nem kell azt írni, hogy konteo, hogy bele van nyúlva a játékba ... Mert elég fura ez az RNG.

    A pozitivat is észreveszem ma pl a 18 assistos feladathoz egyből első meccsben meglett 3db ... vagy múltkor félálomban kilőttem 10 gépet, és még sorolhatnám...

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák