Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    veterán

    válasz frame>24 #13745 üzenetére

    Csak ezt mar jopar alkalommal jeleztek iranyukba.
    Illetve mas eszrevetel is volt az aranyokkal kapcsolatban.
    Egyszer egy rovid valasz volt, " Nem erted a mechanikat"
    Es ajandekba jott egy hetes cset bann, es a gajin iranyaba 3 hetes.
    :).
    A kritika nehez ugy, fogadni tudni kell.
    Nem csak orosz fejjel kell gondolkozni, hogy az ujabb gepek hoznak penzt, meg versenyezni kell ebben a WOT al. Ha le egyszerusitene ezt az MMO jellegu baramsagot, es rendes UI-t irna, az imperilalista Nyugatrol nagyobb fizetos bazist huzhatna be. Lassuk be az MMO jelleg kb a nullqval egyenlo. Itt van kb 1000 jatekos velmenye ami szamit. A tobbieke nem.
    Ontjak a friss jarmuveket, mikozben a regiek jelentos resze kacat. Brit ag egy borzalom.
    A velemeny nyilvanitas szabad, ha tetszik neked ha nem.
    Tisztaban vagyunk vele, hogy ez ilyen. De csak azert mert nincs konkurencia. Van amit jol eltalatak es dicseretes.
    De merhetnenek egyet lepni elore. Ezt a motorot cserelni.
    De olyan cegtol aki beta allapotba tartja a jatekot, es ebbol haracsolja a penzt, mert jogilag teljes vedelme van. Barmit teszel semmi eselyed visszakapni a penzes.Egy ilyen cegtol sok tisztesseges dolgot nem kell varni.
    Es akkor is hanyas bonyolult null dizajn az UI. Illetve az UI mukodese is elvault. Mar akkor az volt mikor megjelentek vele. :)
    Kb Mysql szinten van :).

  • Kempetlen

    tag

    válasz frame>24 #13745 üzenetére

    Az megvan, hogy nem téged bántottalak, hanem a játékról írtam? Leesett, ugye? Tudod egyáltalán, hogy mit jelent az "art director", vagy csak instant ugatni vágytál? Mi a hülyeség abban, amit írtam? Hol van a cáfolat?

    Ez a "csinálj jobbat" balfaszság sosem számított érvnek. Nyilvánvalóan jobban csinálnék, ha az én feladatom lenne, de nem az. Ha nem tudod a fenti kérdésekre a választ, akkor teljesen fölösleges billentyűzethez nyúlnod. Nulla vitakultúrával nem sétálgatnék nyitott szájjal a helyedben...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák