Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    válasz raggg #315 üzenetére

    Adtál neki fél órát, tehát lejátszottál 1 kört jó esetben :)
    Kontrollerem nekem is van, de szerintem az arcade itányításhoz a legjobb az egér+bill kombó, akárcsak egy FPS játékhoz, ahol számít mennyire pontosan célzol.
    Ráadásul itt sok múlik azon mennyire pontosan kalkulálsz lövéskor pl. ha fordulóból célzol a másikra. Javaslom nyálazd még át a beállításokban az irányításokra vonatkozó részt, mert külőn lehet konfigolni a különböző játékmódokhoz kapcsolódó irányításhoz rendelt gombokat.
    A fejlesztés kicsit máshogy van mint a WoT-ban, de mindig sárgán világít a "lőszer" jel az adott repcsinél, ha van mit fejleszteni. Föntről lefelé nyílnak ki a szintek, attól függően mennyi xp-t szereztél az adott géppel. A legénység képességeit (pilótafej embléma) itt külön kell húzni, a kapott "crew xp" alapján. Nagyon sok szempont van, ha jó vagy angolból nézd végig, van gyorsított képzés is, ez persze sasba (arany) kerül.
    A lőszert mindig érdemes úgy vinni, hogy előtte eldöntöd mit szeretnél inkább támadni. Értelemszerűen egyik lőszer inkább repcsikhez, a másik földi (light) egységhez, a harmadik kombinált (tehát vegyesen mindenhez egy picit) jó, illetve van stealth is ami nem látszik ha lősz. Aztán vannak különféle bombák, rakéták.

    Személyes ajánlás: Bármelyik nemzetet is kezdted el húzni, vegyél minél hamarabb egy heavy fighter/bomber-t, nagyon lehet vele darálni, ha valaki szembe jön az halott. Volt olyan köröm, hogy kilőttem vele 6 fightert, meg 14 földi egységet. Kaptam is 24 egységnyi kiosztható pontot a legénységnek a csata végén. :)
    Rendes bombázóm is van már, azzal jó komótosan lehet csak játszani, szigorúan 3500m felett repülve, tud kellemetlen veszteséget okozni az ellenség földi cuccaiban.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák