Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Francia91

    veterán

    válasz Urna #11479 üzenetére

    Értsd, ahogyan kell, éppen ki is lehet forgatni
    Rendszerint németezek 10.0-ában és ruszkizok 9.7-ben. Olyan csodálatosan pattanok le 90 fokos lövéssel 30-40 mm-es páncélokról, hogy öröm nézni, ők rámköpnek a Mausom-ra vagy bármilyen más nehéztankomra és robbantanak... Ha az amcsi 7.0.-ás presetemmel megyek, amiben van 2 prémium tank, egy M46 "Tiger" és T29, minden meccsen 60 ezreket hozok haza, és pattannak rólam. Érdekes. De az amcsi 7.0ás presettel a 2 prémium tankkal 10-ből 9 meccsen aratni lehet. Ru 251-essel is ez volt, amíg azzal nyomta, T-44-122-essel is.

    Csak azt nem értem, hogy lehet az, hogy a kínai betűs, prémium járművesek a pályát átlövik hibátlanul eltalálva Téged, mi meg a csapatból 3 tankkal lőve 3 felől miért nem tudunk kivégezni egy ilyen tagot egy ZT 96(P)-ben.... Csupán ennyi a kérdésem. Ahogy átül egy rendes tankba, onnantól vágják ki mint macskát sz-rni.

    Malzi videóit szoktam nézni, igaz, prém fiókos, de vannak érdekes dolgok a videóiban, pl hogy és honnan szedik ki ezek a kínai betűs csodajátékosok. És inkább inentől érdekesk számomra, amíg ez a sok kínai nevű játékos nem volt bent, nem volt ennyi kivetnivalóm, de mióta bent vannak, ezek prémium járművel 2 perc alatt hoznak 7-8 killt, te meg megsebezni sem tudod őket. Majd ha nem lesznek ilyen "Terminátor" jellegű userek, akkor nem fogok "panaszkodni". Addig meg módfelett érdekes

    Olasz ágat elkezdtem kb 1 éve, de ráhagytam, mire eljutok top tierig free userként, legalább 2 év :D

    [ Szerkesztve ]

    "Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Új hozzászólás Aktív témák