Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaCS_70

    félisten

    válasz twine #8007 üzenetére

    Én ezzel úgy vagyok, hogy szeretem az értelmes vitát, amiből kijön valami értelmes tudás, következtetés, amiből bármelyik fél tanulhat.

    A multik sajnálata meg nagyon távol áll tőlem, abban az esetben is, ha adott esetben éppen a rövidebbet is húzzák -- ugyanakkor megvédem őket, ha éppen nem jogosan vádolják őket.

    Szeretem látni a dolgok hátterét, amihez igenis hozzátartozik az, hogy a Dellmont és társai valami nagyon érdekes modellel dolgozhatnak, mert még az átalánydíjak tömeges befizetése után is messze a hivatalos hívásvégződtetési díjak alatt szolgáltatnak.

    Örülök annak, hogy nagyon sok pénzt takarítok meg annak köszönhetően, hogy a birtokomban áll az információ ahhoz, hogy legálisan tudok nagyon olcsón telefonálni. Valahol mégis sajnálom azt, hogy a pénzem nem csak hogy nem a magyar gazdaságban marad, de még csak nem is azt gazdagítja, aki az érdemi befektetéseket eszközölte.
    Szívesen fizetnék valamivel többet (hosszú távon is), ha a pénzem itthon marad -- ugyanakkor nem akarok balek lenni, aki extra profitot és állami bevételt finanszíroz.

    Üdv: MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

  • djozsef

    csendes tag

    válasz twine #8007 üzenetére

    Csak a 3 szolgáltatónak évi 220 MFt az árbevételük. Ebből nem akartak engedni a 4. szolgáltatónak. Ez hatalmas összeg. Na ennek nagy része kilett talicskázva az országból. Nem kell sírni a szolgáltatóknak. Miért nem lesz tiltva a Voip, mert ez a jövő. Romániában nagyobb a 3g mint a GSM (Vodafone). Jönnek a magyar szolgáltatók okostelefonra voip applikációkkal. Lásd.: Reenger.hu. (a megoldás itt lesz,csak mindenhez idő kell kis hazánkban, de jó úton járunk.) Hajrá VOIP!

Új hozzászólás Aktív témák