Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ballersa

    csendes tag

    válasz denis.p #23 üzenetére

    Teljes mértékben támogatom az ötletet!
    Hozzáértő fórumtársak közérthetően leírhatnának egy viszonylag olcsó és könnyen konfigurálható hardveres megoldást(pl. az említett TP LINK router konfigurálás) a ,hogy minél többen kipróbálhassák ezt az innovatív megoldást. :R
    Ha majd tömegesen áttérnek az ügyfelek erre a megoldásra a szolgáltatók is végre kínálnak majd korrekt áron előfizetést. :DD

    Voip sekélyvizet akarunk!!!! :K :DD :C :R :D

    üdv. :R

    [ Szerkesztve ]

  • instantwater

    addikt

    válasz denis.p #198 üzenetére

    Androidos telokra chrootos linuxot (ubuntu/debian) fel lehet rakni, tehat elvileg mukodhet.
    Amikor majd a kollega elkeszul a chroot leirassal akkor lehet probalni.
    Ilyen szempontbol mindegy, hogy androidos telefon vagy mediabox a hardver.

    Legalabbis nekem egyszer sikerult chroot ubuntut inditani a telomon, de asterisket bevallom, nem probaltam.

    Azert arra szamitani kell, hogy lehet, hogy laggolni fog mint az allat, hiszen futtatnia kell meg mellette az androidot is, illetve a wifi nem a legjobb adatatviteli mod valosideju hanghivashoz.
    De proba szerencse.

    fujifilm1
    Legkozelebb ha valami nem jut eszembe, hogy ki ajanlotta, akkor majd teged emlitlek meg, mert kb mindent te talaltal ki :)
    Ha van meg barmilyen elborult otleted, johet nyugodtan :D :C

    (#201) fujifilm1
    Szeretem a hackelt hackeket, de legjobban a hackelt hackek hackeletenek hackeleset, de mindegy is, hiszen a lenyeg lenyegeben lenyegtelen :D

    (#199) sipi25
    En is gondoltam mar ra, mert akkor akar lehetne berelni egy VPS t jo gyors nettel, es osztozni a koltsegeken, vagy akar csak az otthoni boxok minden kihasznalatlan idejet meg lehetne osztani a haverokkal.
    Csak sajnos ez nem ilyen egyszeru.
    Megoldhato konnyen, csak a jelenlegi konfigfajlos megoldassal nagyon ocsmanyul lehetne kezelni ezeket a fiokokat userek szerint.
    Szoval erik egy PHP kiegeszites is hozza.

    Kapcsolodo keres: Akik valamilyen eszkozon (router, nas, akarmi) hasznaljak az asterisket, van eleg eroforras (RAM, tarhely, proci), hogy meg egy phpt is feltegyenek?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák