Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • otps

    aktív tag

    válasz otps #794 üzenetére

    3 kérdés:

    - Egyrészt a felső kérdésemre, amire nyomtam a választ, van válasz?

    * * *

    Én az az ember vagyok, akinek ha le van bontva minden apró, érthető lépésekre, akkor érti, meg tudja csinálni. Jelen topikkal nem vagyok így sajnos - egyelőre. Tisztára ugyanaz az érzés, mint amikor örököltem egy már rootolt androidos telefont: "tessék, csinálj vele, amit akarsz". (Egyébként nem tartom jó ötletnek az Andoridot, a rootot különösen nem.)

    - A VOIP-ot (nem mélyvíz topik) használom készség szinten, callbackkel, meg minden. De jó lenne egy teljesen általános leírás (az Asterisk csak egy konkrét megvalósítás - találtam a Google-n), hogy itt alapvetően mit akarunk megvalósítani és ehhez milyen protokollokra van szükség. Mintha egy 5 évesnek próbálnád elmondani. Angolul is jó, sőt, valószínűleg még jobb. Hogy meglegyenek az alapok. Ne csak az, hogy tedd fel ezt az appot, írd be azt a parancsot, stb. Ettől még nem leszek okosabb, nem fogom tudni, mit csinálok egyáltalán.

    - Akármit is teszek fel, először a windows-os laptopomra fogom - testing the waters. Volt szó itt a windows-os megoldásról, értelemszerűen nem találom az első, sticky posztban (meg a keresőben sem - valami kíndóznak volt mondva, de nem biztos, hogy ez az írásmód, így nem tudok visszakeresni). :(

    Köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák