Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WN31RD

    addikt

    válasz zui #170 üzenetére

    Nem biztos, hogy ez a probléma, de már láttam ilyen hibát, ráadásul pont Gentoo alatt:
    Ha van valahol a vmware config könyvtárában (valószínűleg /etc/vmware/) egy üres (0 byte hosszú) not_configured nevű file, akkor azt töröld kézzel.

    ''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

  • mkbla

    senior tag

    válasz zui #170 üzenetére

    nekem ugyanezzel a vmware-rel 10.1-es mandrake alatt volt gondom, h mindig amikor bekapcsoltam a gépet minden indításnál ez mondta, lefuttattam a vmware-config-ot aztán ment minden szépen ,csak idegesítő volt h mindne indításnál meg kellett csinálni.... a 10.0-val megy rendesen....

    CSAK, az lenne a gondom hogy:

    szóval: 4.5.2-es vmware-t használok, és szaggat rajta a win98, (egyébként a ME és 2000 is), legalább is lassan jönnek elő a menuk, intéző stb... és ha teljesképernyőre veszem akkor +bolondul. nem látom az egeret, meg magától megy az egér össze vissza, meg kib*szottul belassul. Újratalapítettem rá a win98-at (mivel azt hittem h ugy jó lesz, mert eddig osztálytárasam lelepített oprendszerét használtam,de szaggatott meg lassu volt) de nem értem el vele semmit, ugyanugy szagatott meg lassu volt. Volt oszt. társamnak a 98, Me, 2000, mellett XP is és kipróáltam h hogy megy, csodák csodájára ''tökéletesen'' (már amennyire a winfos tökéletes) ment, nem szaggatott(mondjuk indításkor meg leálláskor kicsit furcsa a a hangja de mind1) teljesképernyőben is ment. felraktam a Caesar III-at és jáccottam :DDD,
    ez hogy van ? miért csak az xp megy rendesen a vmware alatt?

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

Új hozzászólás Aktív témák