Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pakmara

    őstag

    válasz MPowerPH #57198 üzenetére

    Van ezekkel a szívattyúkkal itt valakinek tapasztalata? A baj egyébénként vele szvsz az hogy már jön rájuk vám meg áfa (vagy rosszul tudom?) és akkor már nem biztos hogy megéri.

    más: Szívattyúk kapcsán van kérdésem (lehet belevágok egy víz építésébe de még csak terv) VPP775-ről olvastam, hogy bajos széria. Mi a helyzet a VPP655-össel? Hogy viszonyul hangban/teljesítményben egy D5-höz mondjuk?

    Köszi, Pakmara

  • agentJ

    tag

    válasz MPowerPH #57198 üzenetére

    A megbízhatósága valóban kétséges,de legrosszabb esetben kikapcsol a gép :DD
    Pár kérdés a későbbi véglegesítéshez:
    -pumpát mire érdemes kötni?alaplapi kimenetre vagy menjen mindig fix 12V-on.jelenleg még külső tápról megy
    -érdemes a ventiket alaplapra kötni?jelenleg 2db Pure Wing2 és 1db Artic F14 megy a CPU1 csatiról elosztva
    -milyen hővezető kétoldalú ragasztót érdemes használni,ami biztos elbír egy nagyobb VRM hűtő bordát?most 80 fokra hitelesített szerszámboltos 2 oldalú fogja
    -mennyi katasztrófa ha marad egy kis levegő valahol elbújva a rendszerbe?Illetve nekem a leeresztési lehetőség a pumpa utáni elosztóból leágazó 10 centis cső végén van a csap.Namármost ebben a csőben egy 8centis légdugó van.Ez nagy gond?
    -mennyire cinkes az alu radiátort 50%-os töménységű -40es ALU fagyállóval nyomatni ?
    -érdemes beiktatni hőmérséklet meg áramlásmonitorozó bigyókat?
    -meddig szabad feltölteni a tartályt?van benne egy pofás led világítás,de sajnos ahol nincs vízszint,ott eléggé vakít.mehet akár 90%-ig?
    -milyen anyaggal szabad megszínezni a folyadékot,ami nem rakódik le a rendszerben?

Új hozzászólás Aktív témák