Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz Tikakukac #53989 üzenetére

    Most a gép alatt van a DDC. (A gépház görgőkön áll, van hely.) A cső van a gép aljára gyorkötözővel rögzítve, a pumpa ezért gyakorlatilag a levegőben van, a cső tartja. Semmi nem rezonál, de sípol ez az átok és ha letekerem addig a potit, hogy elérje a ventik zajszintjét és nem hallom, akkor azon a veszen meg nem indul el bekapcskor. :(

    3 hónapja kínoz, mindenem tele vele. Manapság nincs valami mókolós recept, hogy ilyet vegyél és ragassz bele egy csonkot aztán szevasz?
    Ezek a német import cuccok vannak? Annyira hihetetlen. :Y Több, mint 3 EUR az átalakító darabja, ami csak a csonk menetét szűkíti G1/4-re az L20-hoz azt hittem rosszul látok.

    Ezt a DDC-t 3 rugóért vettem anno itt a hardveraprón, hát mi mennyi, jó nem most azért, de... amikor elsőre csöpögött az elpusztíthatatlan, de akkor elég volt egy kis Epoxy, mert én feszítettem szét a bilinccsel a csonk tövénél, amikor meghúztam biztos erőkar volt, mindegy ragasztás után ment is vissza. Akkor újra jó lett, de sajnos eljött a nap, most már így azt se tudom honnan csöpög...

    Kár ezért a DDC-ért, de hogy mi az anyja sípol nem is értem, annyira gyorsan forog, hogy a tengely :F na mindegy ez van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák