Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoolla

    aktív tag

    válasz Weareus #49043 üzenetére

    Wow Székre? Nagyon tetszik ez a rugalmasság. Ez mindjárt több teret ad nekem.

    Tetszik ez a topik, amiért mindenkinek nagyon személyes egyedi megoldásai vannak.

    Úgy látom, hogy ha kint van a radi, akkor is lehet a 10-13-as csöveket használni. Ami jó hir mert a nagyobbak már böszmék szerintem az én kicsi házamba.

    A ház oldalára, tetejére nem tudok rakni semmit, illetve a teli oldala az a fal felé néz és kb 10 cm rés van ott. Meg ugye minden irányban ivelt a Manta.
    A kábelrengeteg is el kell hogy tűnjön, igy lesz furkálva az asztal amúgy is.
    Viszont a levegő áramlásra nem gondoltam, az szét idegelne... Azt lehet, hogy a fal felé fújja. Lenne kb 30-40 cm a radi test és a fal között, hogy még ne zavarjon a fészkelődésben. Az elég nem, hogy ne ragadjon be a hő? Nem paksot hűteném.

    Bakus te egy szaki vagy úgy látom. Remek munkák! Az iróasztal az brutál. :R
    Viszont ami engem egyenlőre érdekel az, az a kép, ahol az asztalod oldalára van felcsavarozva egy állvány segitségével. Azt is te csináltad vagy lehet venni? Valszeg csak csinálok egyet, de csak akkor tudom elkezdeni ha már a radiátor is itt van. Viszont jól látom, hogy van egy rés a radi és a ventik között is? Az miért van? Illetve van arról az állványról/talpról/bracketről külön képed? Nyilván ki van vagdosva a közepe, hogy a levegő keresztűl is jusson. Lehetséges, hogy két külön talp egymás felé forditva? És 6 venti a venti oldalon és még 3 a radi oldalon?

    "It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

Új hozzászólás Aktív témák