Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kbhont

    senior tag

    válasz jones965 #25992 üzenetére

    Én maximálisan materalista vagyok!
    Talán egyben szerencsés, mégpedig abban, hogy kevés anyag van a világon, aminek a megmunkálásához ne lett volna szerencsém. Pl az epoxi gyantás kompozitok ugyan olyan közel állnak hozzám, mint pl a rozsdamentes és egyéb inox anyagok. De nagyon sokat dolgoztam egzótákkal vagy ólomöntéssel is!
    Ami a gép szeretetemet illeti! Ez nekem valóban egy új világ! És most ismerkedek a lehetőségekkel!
    Vannak zsákutcák, de vannak olyan lehetőségek, amik mellett nem akarok el menni!
    Ilyen volt pl a múlt hét!
    Amikor is szét hullott az Antec szivattyúm! Már minden cuccom össze állt kivéve a HKrev3 blokk! (775 volt és 2011 kellett volna) A varázsló boltjában azt mondták, valamikor január közepe, vagy inkább a végére tudják garantálni!
    Ekkor kaptam azt a tippet Fatal1ty1984 barátomtól: -Te miért nem alakítod át?!
    Mert eddig ez eszembe se jutott! Csináltam egy sablont a 2011 felfogatáshoz.Hegesztettem a tartóra rozsdamentes fakötésű alátéteket , becsiszoltam, bepolíroztam és kész!
    Szerintem óriási mooding lehetőségek vannak a számítástechnikában!
    Egyébként azon is gondolkodtam, hogy én is csinálok egy hasonló központi hűtéses rendszert!
    Nálam is a családon belül megy 4 gép! Ahhoz már meg érné egy közös hűtőt és néma csend lenne a lakásban... :DD

Új hozzászólás Aktív témák