Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adatfalo

    senior tag

    válasz Joshi #17731 üzenetére

    A teszteket egymás után 1 - max 2 perces eltéréssel csináltam, kb fél órás terhelésnek volt már előtte is kitével, szóval a vízhőfok szerintem beállt.
    A ház oldalán nyitott, de véleményem szerint jobb eredmények lesznek ha rajta lesz az oldallap, mert dideregtem a gép mellett, szóval nem előre- vagy hátra küldi ki az amúgy is hűvös levegőt, hanem oldalt távozik. A dual 280-as radim szendvicsben van, de lehet, hogy még a single-re is szerzek egy ventit, ennyivel már el kéne boldogulnia, nem?
    A hőmérsékletek lehetnének alacsonyabbak, talán egy picit többet vártam a kupaktalanítástól, de így is 15-20 fokkal többet hoz, mint egy "feltubózott" 3 ventivel használt noctua nh-d14, arról nem is beszélve, hogy alig ha van olyan alkalmazás ami annyira leterhelné a procit, mint a linx.

    (#17730) Apollo_21 A proci 1.186-1.200 V között ugrált terhelés alatt. Én jelenleg a Az asrock általt kalibrált automatikus tuningot használom. Legörgethető menüben kiválasztom 4.0-tól 4.8-ig, hogy miylen órajelen szeretném használni, aztán a szorzót és a feszt beállítja magának.

    Ami érdekes, és egyben bosszantó, hogy instabilabbá vált a gépem, léggel 4.6-os proci órajellel és 1800-as ram órajellel vígan elindult, viszont jelenleg ezen két beállításon nem indul.(mindig újraindul a boot képernyő előtt). Nem kap elég kakaót? Magamnak kéne a feszültséget beállítani? Valamint ez gyakori?

    www.adatfalodesign.hu

Új hozzászólás Aktív témák