Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M.A.

    csendes tag

    Sziasztok!
    Nemrégiben volt egy csúnya vírusom vmi ysfafr.exe volt a system32-ben. A ciki része a dolognak az, hogy mindez naprakész NOD32 mellett... Letiltotta a feladatkezelőt,a Zone Alarmot,sőt a vége felé már a NOD32-t is. SP1-es XP-vel történt. Aztán szépen lefuttattam pár online scannert,amik végre kimutatták ezt az ysfafr.exe-t. Leszedtem egy F-Secure-t meg egy Kasperskyt is egyik se tudott mit csinálni vele. Ekkor már kb csak minden 4-5 újraindulás után nem fagyott le a winfos üdvözlőképernyő. Majd sorozatos kék halálok következtek. Nagyon belassult minden. Egyik nap nézem és nem eltűnt a system32-ből a kis szemét... Csak az volt a gond, hogy minden más maradt a régi, szal winreinstall. Mindeközben arra lettem figyelmes, hogy a netkapcsolatnál a küldött csomagok száma mindig sokkal több volt, mit a fogadottak, mert gondolom ez a kis backdore szar küldte az infokat. Naszóval winreinstall-> SP2, saját tűzfalfala + most az Avast-tal próbálkozom. Ami viszont továbbra is aggaszt, az ez: Bővebben: link
    Elvileg tiszta vagyok és mégsem??? A gép most rendesen működik, csak fura ez a nagy difi, főleg, hogy régebben mindig a fogadott volt a jóval több...
    Ja és mindenféle spyware irtó szerint is tiszta vagyok.

Új hozzászólás Aktív témák