Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exodion

    aktív tag

    válasz Exodion #513 üzenetére

    Hú hát ez tényleg nem lesz egy egyszerű eset... Eddig akivel beszéltem ilyen feltételek mellett közölte, hogy nem vállalja el. Vagy az egész lakást egyszerre csinálja vagy semmit. Kérdésemre hogy de ha benne van minden bútor és benne lakunk akkor meg lehet csinálni az egészet egyszerre - jött a válasz hogy nem. Hát 5éve a CSOK előtt újíttattunk föl egy 63nm -es lakást ugyanígy akkor nem volt gond, jött a villanyszerelő 3havonta gyönyörűen, de mióta a lakásárak az egekben úgynézem hogy minden szakember is annyival drágábban dolgozik.

    Épp a minap beszéltem egy festővel ahol egy 2.6m széles és 5.2m hosszú szobát kellett volna kifesteni és bemondott nekem egy 98eFt -os árajánlatot mert a festék 36eFt... Mondanom sem kell bementem egy festék szaküzletbe ahonnan állítása szerint vásárolta volna, vittem a kis színmintát és kikeverték az egészet 19990Ft -ért a helyszinen. Hát nem lett megbízva a festéssel :DD . Sajnos kicsit ugyanezt érzem azokon a villanyszerelőkön akikkel eddig beszéltem. Nem vagyok 50éves utánna tudok nézni az áraknak és akkor már problémásnak minősülök ha nem lehet hülyének nézni :( . Keresés folytatódik, csak lesz talán valaki, ha más nem megcsinálom magamnak ő meg csak kösse rá a hálózatra... :W

Új hozzászólás Aktív témák