Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gorje

    senior tag

    Sziasztok!

    Remélem maradhat. Barátom mihamarabb szeretne jó döntést hozni és ebben kérném segítségeteket.
    Barátomnak szeretnék segíteni ill segítségeteket kérni monitorválasztásban.
    Elsősorban kép és videószerkesztésre szeretné használni.
    Másodsorban játékra is ha úgy van. (Nem nagyon vagyok otthon témában de gondolom két különböző irányvonal, remélem van valami köztes megoldás is. Mármint hogy IPS, TN, meg válaszidő stb...)
    Méretben nagyobbat szeretne, 32 col-t említett nekem. (ha nagy a differencia az árban akkor beszélek vele és lehet szó kisebbről is szerintem.)
    Árban fixet nem határozott meg. 50 és 150 között milyen ajánlott modellek vannak? Természetesen kisebb méretben is érdekelne ha "jobb vétel".
    A gép amivel használva lenne: RTX 2060, X570 Aorus elite alaplap, Ryzen 3700X.
    Előre is köszi ha tudtok segíteni. :R

  • gorje

    senior tag

    Sziasztok!

    Sajnos még nem sikerült a barátomnak megtalálni a megfelelő monitort, így újra érdeklődnék.

    Barátomnak szeretnék segíteni ill segítségeteket kérni monitorválasztásban.
    Elsősorban kép és videószerkesztésre szeretné használni.
    Másodsorban játékra is ha úgy van.
    Méretben eleinte 32col-ban gondolkodott de az értékhatáron belül nem talált ilyen komplex monitort. Így most jelenleg 27-es méretben talált párat. (Videó és fotószerkesztésre nem kicsi ez?)

    Amiket említett nekem:
    ACER Nitro xv272upbmiiprzx (jelenleg ezt találja a legjobbnak)
    Gigabyte aorus AD27QD
    LG 34UC79G

    Árban 150e Ft lenne a maximum.

    Mit javasolnátok?
    A gép amivel használva lenne: RTX 2060, X570 Aorus elite alaplap, Ryzen 3700X.
    Előre is köszi ha tudtok segíteni. :R

Új hozzászólás Aktív témák