Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EkSYS

    senior tag

    válasz cOxeR #382 üzenetére

    nézd! sok megoldás van a neten. Sok közülük azt mondja ne adjál több százezret egy steady-ért amikor itt van ez mondjuk 150-ért és ugyanazt tudja, ugyanúgy több rugós állítható stb.CSAKhogy, amikor elkezded használni és 2-5-10 óra után rájössz hogy ez a tekerő útban van, itt meg jó lenne gy plusz pöcök, és jó lenne ha a fejen ezt itt lehetne állítani akkor jössz rá hogy máris átb@sztak a 150-el, mert az DIY, és azokra a finomságokra nem gondoltak amik nélkül lehet élni csak feleslegesen megnehezíti az életet. Szóval Glidecam alatt én nem javasolnék semmit, az a belépő kategória, az eemov se rossz, próbáltam, de nekem nem jött be annyira.
    Váltámasz, van ez az ún. spiderrig. hááát, nem tudom, itt is van ugye a redrock meg társai 1500USD-től felfele, elég frankók, de ugye az nem igazán csillapított támasz (és nem is tudod olyanná tenni mint egy steady-t) , szóval én nem áldoznék rá túl sokat. Jó mert meg lehet pakolni rendesen és jól elossza súlyt a válladon, de a steady az csak steady mint a neve is mondja :))
    FF: az jó dolog, bár én egy 800 forintos befőttes szilikon nyitót használok, több-kevesebb sikerrel :))), csak ugye a a valamire való FF-t rigre kell szerelni, ammeg macera.
    Itt alapvető hogy megtaláld az arany közép utat a túl sok techno kütyü és szerelése és a hatékonyság között. El lehet itt veszni, mg költeni minden pénzt.
    Inkább gyűjts a hamarosan megjelenő 650D-re az continuous AF-es! (aztán meg később jön a 70D is)

    Eki - az eredeti

Új hozzászólás Aktív témák