Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    válasz cof #614 üzenetére

    Köszönöm, működik!

    Viszont a leírtak fényében lehet én is tudok újat mondani erre vonatkozóan:)

    "Ha igen fel is tudod venni, nyomj egy ctrl+r kombot kivalasztod a halozat reszt, nyers bemenetet pipald be videonal hangnal is mentes helyet fajlnevet is adj meg pl. akarmi.ts aztan mentes. Elo kepet nem latsz kozben sajna. En masik eszkozon szoktam megnezni vege van-e mar a musornak amit venni akarok."

    Azt tapasztaltam, hogy ha csak egész egyszerűen a sream-elt videó nézése közben nyomsz egy FELVÉTEL-t, látszólag nem történik semmi, de valójában rögzíti az eseményeket, igaz erről a VLC semmilyen visszajelzést nem ad, legalábbis én nem vettem észre, ugyanakkor a A dokumentumok mappába menti a stream-elt tartalmat, pl. nálam utoljára a következő néven:
    vlc-record-2015-03-06-19h41m33s-http___212.40.98.166_intstreams_mtva_dunalive.smil_chunklist.m3u8-.ts
    Ami még jó ebben, hogy párhuzamosan marad az élő kép is :)

    Kérdés. A Duna TV stream linkjét honnan vadásztad le? Közben a Firefox fejlesztő lehetőségével nekem is sikerült működő linket találnom, de az az az általad linkeltnél sokkal hosszabb, bár igaz úgy is működik.

Új hozzászólás Aktív témák